| Inferno a întrebat:

Dacă ați avea de ales intre: a rămâne așa cum sunteti sau a deveni un cimpanzeu alfa care domina pădurile, ce ați alege?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Asta ar fi ceva de genul : Decat codas la oras, mai bine in satul meu fruntas.

Eu as ramane asa cum sunt. Oricum, numai cei care au stramosii maimute pot face aceasta alegere (eu de ex. nu) si iti dai seama ca inca mai exista oameni care nu se pot transforma.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pana de curand avea intrebari interesante.
Mai mult ca sigur, pe 27 a patit ceva si nu a mai avut de ales, a pus-o pe asta, in timp ce domina prin paduri.
Pacat de el.

| Bizon95 a răspuns:

Small fish in a big pond
vs
big fish in a small pond

hmm... NUSH, fara internet e cam anosta viata chiar daca esti cel mai tare din parcare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au WiFi in padure cred ca ar merge.
Cum as domina padurile daca nu pot posta pe Instagram ca sa vada si altii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cimpanzeii in natura sunt pe cale de disparitie., + exista atati pradatori care pot dobori un cimpanzeu.
Prefer sa fiu Homo Sapiens.

| Lowraaa a răspuns:

Sunt un cimpanzeu care vrea sa domine orasul