| Uilula a întrebat:

Daca ati avea puterea de a salva planeta de la distrugere...care calitati ati alege?
Calitatile sunt urmatoarele:
-iubire
-sanatate
-bani
-fericire
Ce alegeti?

17 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Sanatate si bani.

| Hombre a răspuns:

Pe cineva mai destept sa puna o intrebare in care scopul sa nu fie acela de a face record de raspunsuri.

| Flav a răspuns:

Fara dar si poate, fericire.

| NoChanceForUs a răspuns:

Cred că m-au prostit jocurile video, că nu prea înțeleg întrebarea...

| DorelSudoru a răspuns:

Bani pentru ca daca ai bani ai si sanatate si fericire...materiala dar e buna si aia nu? dragostea se gaseste

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nu as alege banii. As alege intre iubire, sanatate si fericire. Aici as alege intre iubire si sanatatelaughing. Si aici m-am blocat.
Primele 2 si ultimahappy.
Stiu ca nu se poate atatea, insa eu nu sunt buna la alegerilaughing

| Dunnamite a răspuns:

Astea nu-s calitati!

| EllaEllii a răspuns:

In ordine:
-sanatate
-bani
apoi vei avea direct iubire si fericire.

| onasis1961 a răspuns:

In ordinea importantei:
1Sanatate
2-Iubire
3-Bani
De 4 nu e nevoie, ca daca le ai pe primele 3 Fericirea vine de la sine!

| seby005 a răspuns:

-sanatate

| alexshobyx a răspuns:

Si cum ar putea fericirea, sanatatea, etc sa ma faca sa salvez planeta? Ai pus o intrebare retardata, fara rost...

| smileyface a răspuns:

Sanatate la toata lumeawinking

| BugsBunny_8643 a răspuns:

Nu am nevoie de nici o calitata pentru ca le am deja! Funda?

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Ce legatura au variantele cu salvarea planetei dar ori si cum eu as alege sanatate sa pentru sa fac ceva pentru planeta in cazul acesta cu cellelalte nu rezolvi nimic

| eprubetă a răspuns:

Sanatatea si banii ca daca ai banii ai si iubire si fericire!

| Beya a răspuns:

Fericirehappy

| alyssa_7645 a răspuns:

Sanatate,fericire