| Ravi880 a întrebat:

Dacă ați începe de mâine să aveți superputeri, care ar fi acelea și ce ați face?

31 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca as avea o putere sa fac ceva i-as intineri pe mama si tata iar daca am sa pot schimba ceva le-as da la toti ce nu au si vor viata, NA!

| Violleta2022 a răspuns:

As elimina prostia si violenta, din lume.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei blesteme beton, are Arghezi o poezie pe tema asa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

MissSuvius, VasileAmadon, așa cum vă purtați, acest site nu vă merită. Dacă aș avea putere, probabil că vă închipuiți ce aș face.

| Mosotti a răspuns:

Sa distrug masoneria, conducerile tarilor care face lumea sa sufere, care fac razboaie si altele, as face o lume mai buna, as pune oameni sus care chiar fac ceva pentru om, nu doar pentru bogati si pentru ei. As pune pedepse aspre pentru infractori de toate genurile, as introduce si raul moral provocat in sfera penala sau a contraventiei, de ex cand ma paraseste parteneru asa ca i s-a sculat, dupa ce eu am investit suflet si multe in asta. Violenta in familie as eradica-o.
As vindeca tot felul de boli.

As impune educatie in scoli pentru ca, copiii sa iasa civilizat, sa nu rada de uni si altul, sa accepte orice minoritate si sexuala si altfel, i-as pregati de viata, nu sa isi dea seama la 30 ani ca au fost prosti la 17 cand s-au cuplat cu cine nu trebuie.
Cam asta as face. Si bineinteles, sa fiu si eu util si sa imi castig existenta, sa am bani pentru un trai foarte bun.

As face ordine pe net sa nu mai existe fraude, inselaciune si altele.
M-as face admin pe toate forumurile, Instagram, FB si tot, sa dispara nesimtirea, rautatea, invidia, insultele, hartuirea, deci ca lumea, nu zic ca nu se ocupa si acum cei ce sunt, insa trebuie mai mult. Peste tot, in afara de aria Fun, deci sa fie loc si de misto, glume, panarama, in rest sa se discute serios, fara misto-uri, batai de joc, sa nu mai auzim "aaa nu intram pe forumuri ca e bascalie acolo", e asa, ca sunt multi useri care fac chestia asta chiar si fara a incalca reglulile forumului, prin raspunsuri, felul raspunsurilor.

Adica as face viata mai buna pentru toata lumea.

| Celcestietot a răspuns:

Sa le arat tuturor slava lui Dumnezeu.

| Andreeush a răspuns:

Să citesc gândurile celorlalți.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aș vrea superputerea supădeceapă. Când întâlnesc un om care nu-mi place să spun hocus-pocus preparatus, în ceapă tu transformatus și așa să devină supă de ceapă, să-l savurez și să facă un bine planetei dispărând pe veci, yummy in my tummy.

| gemeni6226 a răspuns:

In lumea asta nu este bine sa ai superputere ca te aiu cei de la serviciile secrete, dar daca nu te ia esti invadat de oameni care te vor pentru ceea ce sti sa zicem eu mi-as dori puterea de a vindeca orice boala.Sti cit as fi de asaltata? 2 minute nu as avea timp pentru mine.As mai dori sa opresc procesul de imbatrinire sa arat mereu de 50 de ani, dar nici asta nu se poate.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=4T63Kq_XzKM
https://www.youtube.com/watch?v=UXyVa3RO0lI
https://www.youtube.com/watch?v=xFmO90Uf8Xg
https://www.youtube.com/watch?v=BWnjBlX054k

Puterea lui The Abomination o vreau, si ce ai vazut in video as face asta cu fiecare dintre voi. Nu ma suparati ca o patiti rau de tot.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.As vrea sa pot fi invizibil cand doresc
2.Sa imi pot schimba formele corpului cand vreau.
3.Sa traiesc 1000 de ani.

| Thecurious a răspuns:

Mi-as dori sa devin invizibil.
Sa pot intra unde vreau eu, cand vreau eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns:

Sa pot zbura oriunde, sa citesc ganduri si sa fiu ca personajul din One Punch Man, mai putin chelioasa.

| Alexandru250201 a răspuns:

Sa citesc ganduri

| sadrian46 a răspuns (pentru Alexandru250201):

După ce le-ai citi, ai prefera să nu mai vrei asta.

| Alexandru250201 a răspuns (pentru sadrian46):

De ce nu?

| sadrian46 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Gândurile care nu sunt publice nu sunt telenovele sudamericane.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Sa pot sa constrang oamenii. Adica sa i controlez. Sa le zic ce sa faca. Sa ma asculte toti cand vreau sa ma asculte? Ca in the vampire diaries

| andiceasu95 a răspuns:

Sa pot opri timpul

| VasileAmadon a răspuns:

Telekinezia aș hipnotiza ce fata din lumea asta as vrea

Răspuns utilizator avertizat
| ChiftelutaCrocanta2 a răspuns:

Puterea mea ar fi să mai am 2 puteri. Prima putere e să clipesc, iar a doua e să-mi pușcă o venă de fiecare dată când o folosesc pe prima

| Ravi880 explică:

Să zicem că eu am superputeri multiple ca în serialul Raising Dion care apropo este pe Netflix, puteți să vă uitați și voi, este un serial super interesant...ce ați face voi?

| Ravi880 explică:

Și dacă chiar ați avea superputeri sau puteri multiple ce ați face? Ați învăța să le controlați sau să sfârșiți într-un laborator secret în care vă vor înțepa și diseca ca să vadă cum funcționați? P.S: Pe Netflix este disponibil acum serialul Raising Dion care abordează această temă în care cineva cu superputeri multiple trebuie să se ascundă mereu ca să nu ajungă într-un laborator experimental... puteți să vă uitați și voi la serial, o să vă placă, sper!

| Ravi880 explică:

?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ravi880):

Ei, fiecare cum il doare. Eu prefer sa imi tin slava in pantaloni, cel putin in public.

| assiar a răspuns:

Sa schimb parera oamenilor, sentimentele bla bla