| xXxfRuMuShiKaBeautyxXx a întrebat:

Daca esti orfan, poti sa participi la "Mireasa pentru fiul meu"?

9 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poti ca oricum e regizata laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai este mireasă pentru fiul meu, acum se numeste te iubesc de nu te vezi cred ca e pe antena strars sau kanal D

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Antena Stars

| Simpatic a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu are legatura una cu alta, una este un format media si alta este alt format, adica sunt regii diferite, chestii diferite

| Steregoi a răspuns:

Da, pentru ca Dumnezeu e Tatal tau si al oricarui om.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Poti participa dar din cate stiu eu acea emisiune nu mai existawinking

| Steregoi a răspuns (pentru JustMeDeea2019):

Fete mari. Baieti mari. Cica dupa 30 de ani "ii/le insoara/marita babele/mosii." Cica "dupa 40 de ani nu se mai uita nici dracu la ei/ele".

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru Steregoi):

Adică eu dacă am 27 de ani practic pot să mă declar relicvă? laughing

| Steregoi a răspuns (pentru JustMeDeea2019):

Te apropii de 30, nu ca esti relicva. Perioada optima de sarcina e intre 18-25 ani.