| anonim_4396 a întrebat:

Dar daca Superman e real?

Răspuns Câştigător
| MeoKidu a răspuns:

Omule, revino la realitate...

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu există Superman. Superman e doar un film!

| mada1 a răspuns:

O sa auzi pe strada oameni zicand " e o broasca.ba nu e un avion.ba nu e superman " laughinglaughing

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu e real... e doar un film, un desen animat. happy Eu aşa cred şi sunt sigură.

| maryana5 a răspuns:

N-are cum. L-a omorat fiscul sad

| qLoveSmileღ a răspuns:

Dar daca tu te-ai lovit la cap?! thinking

| Chris a răspuns:

Noi presupunem ca nu e, deocamdata, promit sa revin cu noutati.

| Anonymus3000 a răspuns:

laughing e doar un personaj de desene animate laughing

| midnight a răspuns:

Atunci ai grija sa nu-ti aterizeze vreun avion in cap

| MysticWayz a răspuns:

Ei bine, Superman nu e real, nu exista niciun om care sa se fi nascut vreodata pe planeta asta cu puterea de a zbura, de a ridica camioane, avioane sau alte chestii laughing Cel putin din cate stiu eu.
Singura modalitate de a deveni un Superman e sa porti un costum albastru cu rosu, sa iti rupi mainile incercand sa ridici greutati de peste 100 kg si sa cazi in cap incercand sa zbori.
Deci, eu iti recomand sa nu faci asta. Daca vei incerca... ei bine.laughing iti urez bafta! Si, sa ai un doctor prin preajmawinking

| Annaa a răspuns:

Incearca sa gandesti la modul real nu fantastic! laughing

| 0marry0 a răspuns:

Dai una dupa cap sa-i cada ochelarii, o sa-l recunosti imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate cu timpul...ce e fictiune pentru azi e realitate peste cateva mii de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista superman, wake up! vrei sa creada spiderman ca te-ai tampit la cap.
Am avut un erou imaginar, il chema Osama...e teapan sad

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Dar daca Mos Craciun e real? raised eyebrows

| BRG a răspuns:

Dar dacă nu?

| ChickSWhisper a răspuns:

In sfarsiiiiit!
Cineva ma credelaughing

| MerVeilleuX a răspuns:

Nu nu este!laughing