| NIcoletaCerneanu a întrebat:

Dati exemple de niste expresii frazeologice...mersi mult ^_^

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare rau nestiinta, asa-i? Te face sa umbli pe net cu miloaga laughing
Iti place cand vezi ca altii sunt mai destepti decat tine?
Pune mana si invata, nu-ti mai face lectiile pe site! Nu vezi ca rade toata lumea de tine?

| NIcoletaCerneanu explică (pentru anonim_4396):

Da? Da tu ce cauti aici? Eu am vrut sa vad niste exemple. Daca crezi ca sunt proasta nai decit sa crezi.Eu am cistigat multe olimpiade republicane.Intai trebuie sa-ti faci cunostinta cu omul ala care crezi tu cai prost, apoi sa faci concluzia depre acel om.Si nai ce spune vorbe stupide care le crezi doar tu...