| Edyjuhguhg a întrebat:

De 3 zile vad o bila pe cer si e rosie ca si cum ar fi un asteroid si e langa luna deci nu e luna, nu mai pot mi-e frica ca vine pe noisad

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vai de mine, tu ești cel ales! Nu ai ce face, oriunde te ascunzi extratereștrii vor veni după tine.
Mi-a făcut placere sa te cunosc.

PS: sa ne scrii sa ne spui cum arata nava-mama pe interior și ce tehnologii au aia ca sa se inspire și unii și poate vom avea net 10G la anul și telefoane pe care le putem ascunde sub piele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Omul poate are dreptate. Cum spunea Scully(X files) "They are here... "
si o piesa tare de genu :
https://youtu.be/csUf0MAUIs4?t=240

| Edyjuhguhg explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt extraterestri, e ca un al 2 lea soare mai intunecat

| Edyjuhguhg explică (pentru Catrice):

Ce spun eu si ce intelegi tu

| Catrice a răspuns (pentru Edyjuhguhg):

Înțeleg ce tu nu înțelegi și vad ce tu nu vezi.
Parca era rosu, acum e negru...
Mai da pe la orele de fizica și o sa înțelegi ce se întâmplă.

| Celcestietot a răspuns:

Glaucom

| Sn4k3 a răspuns:

Ascunde-te

| Sonia822 a răspuns:

Vreau poza in privat

| Edyjuhguhg explică (pentru Sonia822):

Il poti vedea la 6 seara fix

| Sonia822 a răspuns:

La 6 seara fix trimite o poza, ca n-am vazut pana acum, vreau sa vad si eu ceea ce vezi tu

| Andrei200202 a răspuns:

Adresează te unui psiholog

| asuari a răspuns:

Baliverne) eu spun că trebuie sunat ca să te ducă undeva. Pari singuratic de te uiți la cer(