| blondissima a întrebat:

De-ar fi sa fie exact ce-a fost, ar mai avea un rost?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Da,abia atunci am reusi sa vedem exact cine am fost.Dar timpul nu se repeta si viitorul nu il putem sti, decit cu mici exceptii.Numai bine.

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Depinde ce a fost...a fost bun, a fost rau?

| DakotaRoyse a răspuns:

Decât dacă acel ceva a avut rost şi-atunci.

| PetreConstanta a răspuns:

" ce a fost " - este la trecut - deci s-a dus si ce este dus nu se mai intoarce Imi pare rau dar eu asa gandesc Raman doar amintirile frumoase sau urate Dar daca nu ar fi uitarea - AM MURI

| PinkDea a răspuns:

Naze (What?)? Scuza-m-a dat tu la ce te referi ...nu cred ca a inteles cineva aceasta intrebare...

| Kiddduu a răspuns:

Nu...Pentru c afiecare moment trait e unic in viata.
Iar daca vorbesti sa se repete istoria NU pentru ca noi creem ceva nou:X
Istoria noastra:X

| php a răspuns:

Eu nu iti pot intelege intrebareahee hee dar cum ai formulato dovedeste ca ai un suflet de artist neinteleshappy adica mia asa imi place sa cred. Si ca sa nu deviez de la subiect eu nu cred ca are rost sa repetam acelasi lucru de mai multe ori... o viata avem si ar fi monoton sa facem aceleasti lucruri deci : nu ar mai avea niciun rost :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e exact ce-a fost. Look in the past.
Dar asta nu inseamna ca trebuie' sa fie asa si de-acu' inainte. ''Asa a fost sa fie'' sau ''Asta e, astia suntem'' sunt pretexte penibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Borasc aici.