| DanyXhell a întrebat:

De ce imi merge greu pc, si jocurile? Inainte mergeau perfect si jocurile si pc.Am un pc foarte bun, si chiar nu imi dau seama de ce se comporta astfel de la un timp.

5 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Poate ca s-a incarcat cu "murdarii" de pe net, incearca niste curatiri cu CCleaner. Desi temporarele si cookies nu ar trebui sa produca diferente prea mari. Ori e un soft care il incetineste, ori un virus.

| seby005 a răspuns:

Trebuie un reinsta.l de wind, e prea incarcat pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca postezi la categoria gresita, iar gramatica este un dezastru! Esti raportat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un virus sau trojan, trebuie sa reinstalezi windows-ul pentru ca asa e dupa un timp se incarca foarte tare si merge greu. Uite aici un site daca ai virusi:http://www.pcthreat.com/parasites.html

| Dinozaur1 a răspuns:

Asa era si calculatorul meu mergea greu netul la fel dar cand mi-am facut windows-ul a mers mai bine ca niciodata. sfatul meu este sa fi atent ce jocuri descarci.