| anonim_4396 a întrebat:

De ce la cam toate speciile masculii sunt cei frumosi, mai putin la oameni, unde sexul frumos e cel feminin?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiecare specie are perceptia ei, un cimpanzeu nu va simti atractie pentru una hot din specia noastra, nici invers, ce e frumos, urat pentru noi nu are legatura cu ce considera acele speci /indivizi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar masculii noștri au mașini mai frumoase.

| BlackOldSun a răspuns:

Frumusetea e o chestie foarte subiectiva tine doar de perceptia ta ca individ, daca sa zicem ca iti place foarte tare de o fata poate alt baiat nu o va gasi la fel de atractiva precum o vezi tu! e mult de discutat la asa ceva! Deci ce tie nu-ti place...

| Claudidi95 a răspuns:

Sunt și masculi "frumoși" oameni, unii așa de frumoși ca sunt Gay laughing... mai frumoși decat cei Gay sunt oamenii frumoși la caracter dupa părerea mea. Frumusețea fizica se poate retușa și cu Chirurgie estetica dar trece în timp. un Om cu personalitate jegoasa sau urata, indiferent de Perfecțiunea fizica daca trăiești cu el/ea zi de zi, în casa îți garantez ca înnebunești la un moment dat... doar daca vrei o păpușă happy sau un Robot mai nou și ei sunt "perfecți"