| S3c0ndSh0t a întrebat:

De ce nu a nins in 2011 in Bucuresti ca in fiecare an?straight face

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

S-a hotarit Dumnezeu sa-l fereasca de steoalne si noroaie.De aia.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu vezi cum este vremea? Cum sa ninga daca este caldura? Si totusi vad ca peste noi vin "valuri"de caldura. Parca vine primavara.
O zi minunata sa ai!

| ICanSeeAll a răspuns:

Exact.Incalzire globala.Din pacate...

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| claudiuhiei a răspuns:

Pentru ca Clima a fost prea calduroasa adica a fost cald

| Keyko a răspuns:

Incalzirea globala laughing ursii polari au de suferit nu tu asa ca nu te plange

| JadenSkye a răspuns:

Prin vest a nins... poate ajunge si prin Bucuresti intr-o zi laughing