| teoalex242354 a întrebat:

De ce nu este bine sa aduci maci in casa/curte!?!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine ti-a spus asta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Macii conțin ( semințele) un pic de drog.

| relian a răspuns:

De ce nu este bine? Probabil ca ai da de banuit, ar veni politia sa vada cu ce te ocupi laughing ce faci cu macul respectiv

| Wr3nch a răspuns (pentru relian):

Nu sta nimeni sa faca droage in casa la noi cum ''gatesc'' americanii amfetamina in bucatarie.

| Lioana a răspuns:

Cine a zis asta? Eu de crini stiam ca nu e bine sa dormi cu ei in camera pentru ca au un parfum daunator, dar de maci nu am auzit.

| ReddY25 a răspuns:

Nu am auzit de asta

| Cynthia20 a răspuns:

Fiindcă Vrăjitorul din Oz spune că nu e bine. happy

| AlexBombaRusa a răspuns:

Varule degeaba aduci maci acasa daca nu faci un prafulet din ei...