| CrysisMD a întrebat:

De ce oare cel mai mare dușman al omului este tot omul? Pentru ce sunt create așa de multe bombe și care este PREȚUL PĂCII din prezent?

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Lipsa unei filozofii religioase corecte, la nivelul celor ce pot decide!

4 răspunsuri:
| Hăgiul a răspuns:

Pretul pacii, vinderea omului.

http://www.youtube.com/watch?v=HR18RyrM-To

| Damon_8513 a răspuns:

Pentru ca omul fara sa isi dea seama isi face rau. Sau isi da seama dar ii e bine. Cum e cu poluarea. El isi da seama de consecinte dar ii face bine energiea electrcia produsa de o centrala pe carbuni, ii e bine sa mearga cu masina si lista poate continua.

| justme4good22 a răspuns:

In lumea in care traim nu poate exista pace( nu criticati)

| Gymy a răspuns:

Cui pe cui se scoate laughing)