| mosc a întrebat:

De ce omul este cea mai cruda, amuzanta, proasta fiara de pe pamant?
http://www.youtube.com/watch?v=0guEKMVYmZ8

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Link-ul bun: http://youtu.be/SiO9Ph01YlM
E prea savuros George Carlin... Are un sarcasm delicios. :))

| WR104 a răspuns (pentru NOname):

Speram sa fie ceva ce nu am mai vazut dar nu-i rau nici asta, oricum nu ma satur niciodata de el.Ms.
RIP GC.

| harciog a răspuns:

Prostul daca vede ca e prost si-ar pierde prostia.Asa si omul, cred ca daca ar vedea si-ar pierde in mod sigur superioritatea in fata celorlante specii.

| Inferno a răspuns:

Omul e prea inteligent ca sa nu fie si prost.

| sabin89 a răspuns:

Cu primele doua...hai, mai treaca-mearga. Dar cu a treia chiar ca ai dat-o ca nuca-n perete. Omul este cel mai inteligent, iar tu spui ca este cel mai prost!

| WR104 a răspuns:

Eronat.
Nu suntem cruzi si nici foarte amuzanti dar suntem cu siguranta prosti facuti gramada poate si de aici impresia ca am fi cruzi si amuzanti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem cele mai urâte şi totodată cele mai frumoase fiinţe de pe această planetă.