| AvalohAlyn a întrebat:

De ce viata e asa de firava/vulnerabila? Cum va simtiti cand vedeti ca e asa viata?

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde la ce o raportezi. Daca te uiti la o musca e lunga si relativ rezistenta.

Bun venit in prima ta criza existentiala. happy

| Mircea08 a răspuns:

Defineste ce este viata. Daca nu stim ce este viata nu putem vorbi despre ea

| Jay1 a răspuns:

Incredibil cum poate sa fie viata uneori
cu zambete si plansete, una avem si este mai firava decat ne inchipuim, incercăm să uităm şi mergem mai departe...

| Kron5tadt a răspuns:

Nu viata este firava/vulnerabila. Doar omul care o traieste are impresia asta falsa. Viata este... viata.