| anonim_4396 a întrebat:

Dependentii de independenta in ce categorie se integreaza?

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Liberi schimbisti.

| Razvan a răspuns:

Specimene pe caz de disparitie.Intr-o zi se vor face basme despre aceste raritatiwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu la dependenti pentru ca nu e o formulare corecta 100%. Sunt oameni care refuza constrangerile si/sau au probleme de adaptare, dintr-un motiv sau altul. Poti tinde spre independenta, libertatea in fata unor factori. Dependenta nu este in fata acelui comfort, acel comfort este o situatie spre care tindem. Suntem dependenti de hrana, somn etc. dar ce zici acolo este o aspiratie personala.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Oameni liberi.

| BeT a răspuns:

Se integreaza in rindurile celor Liberi.

| BeT a răspuns:

Cind voi reusi sa ma las de fumat voi fi cu adevarat Independent!

| BeT a răspuns:

@GenOm, azi nu mai sint "dependent" de bani-este o mica mare diferenta intre unul care alearga dupa bani pentru a-si satisfaca placerile si unul care munceste normal pentru a se intretine. Logic ai dreptate cu toti sintem dependenti de bani dar nu toti sintem "sclavi"Lor.

| xibalba a răspuns:

In normalitate

| rotrezestete a răspuns:

In categoria independetilor fata de dependeta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt independenti, nu au categorie care sa le impuna anumite reguli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de liber poate fi un dependent, fie aceasta dependenta chiar fata de independenta?
Se poate considera un individ al zilelor noastre independent?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@traian
Si cand o sa te lasi de bani cum vei fi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Individualisti