| anonim_4396 a întrebat:

Din soia se poate face cam orice mancare? Se poate trai doar cu soia? De ce?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu se poate trai doar cu Soia insa dietele vegetariene sunt fezabile in masura in care esti atenta la ce mananci. Proteinele nu-s la fel de prezente in alimentele de origine vegetala ca in carne asa ca trebuie ca in permanenta sa te asiguri ca le incluzi in dieta.

| sierra1 a răspuns:

Se poate trăi o vreme din soia dar după altă vreme ți se urăște de ea de-ți vine să te tot duci. Vorba aia: ce-i mult strică (chiar și ciocolata)

-- sărbători frumoase --

| Panamax a răspuns:

Mai ales cu cea modificata genetic.
Se poate trai, dar nu prea mult.