| Steregoi a întrebat:

"E buna de privit dar nu de iubit." Ce poate sa insemne asta?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hai sa iti raspund cu un proverb din Biblie care imi place foarte mult: "Femeia frumoasa si fara minte, e ca un inel de aur pus in ritul unui porc." Frumoasa la privit, dar cand s-o iubesti, dai de prostie, si... aoleu si valeleu!

| Steregoi explică (pentru cristi202):

Da, așa e. Unele sunt atât de speriate ca arunca cu picioarele ca iepele si musca si nechează.

| Violleta2022 a răspuns:

Parca erai la biserica... sau ti-a venit dor de iubeala?
Cum stai cu pacatele si cu smerenia?
Tie chiar nu-ti este jena sa pui asemenea intrebari, cand preotul este inca in biserica si predica pentru sufletul tau pacatos?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Arată bine, dar e zdreanță. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si coliva stricata: arata bine dar te imbolnaveste.

| Arthiom a răspuns:

Ca-i o cu*rva cu doua fete care numerita atentia ta. Simplu.

| Victoria18 a răspuns:

Arata bine, dar e o panarama si o sa te insele, nu te iubeste niciodata

| Nevroza a răspuns:

Frumos, dar prost.

| anonimaalee29 a răspuns:

Adica este frumoasa, dar o strica personalitatea si caracterul.

| MynameisRoxana18 a răspuns:

Ca daca o iubesti s.ar putea sa regreti ca te va ranii pentru ca e ceva de genul ca e doar ambalajul de calitate