| unknown3243 a întrebat:

Este adevarat ca norul radioactiv de la japonezi poate sa ajunga si in Romania?

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da, o sa aiba in componenta si japonezi.

| mihaibrasov a răspuns:

Eu zic ca e prea mult zgomot. Mai bine ne-am pregati sa ne facem provizii, sa nu murim naibii de foame cand o da lumea navala in magazine (uita-te la Tokyo). Macar la noi vine primavara, nu iarna. Dar noah, mental cel putin, mie nu imi e teama de orice se va intampla. N-are rost sa ne agitam. Frica nu e un lucru bun.

| DorelSudoru a răspuns:

laughingCui crezi ca ii pasa de Romanialaughing

| Kattan a răspuns:

Care nor radioactiv?

| Kattan a răspuns:

@revolutional3xVreaSaSpargaGheata Baiete... informeaza-te. Este atat de usor in ziua de azi. Valul de tip tsunami este urmarea cutremurului. Si lasa norul radioactiv... pentru ca nu exista nici un nor.

| Miha a răspuns:

Depinde de vreme, de vanturi, de precipitati.

| anutzica001 a răspuns:

Daca vrei sa stii intra pe acest site: http://www.jurnalul.ro/......71983.html

| Mariusssss a răspuns:

Doar daca reactoarele or sa explodeze. Iar aici nu e vorba doar de Romania ci de distrugerea in masa a animalelor ce traiesc in oceane a paduriilor, a nenumarate specii de plante ...destul de sumbru efectul tehnologiei umane. Iar daca ar fi sa explodeze, deocamdata in lumea asta tehnologizata ni se spune doar ce vor ei sa auzim, adevarul il aflam de obicei...prea tarziu!

| unknown3243 explică:

Lol acum am observat ceva ca cica tsunami cutremurele de la japonezi sunt doar minciuni inseamna ca, cand a explodat centrala nucleara de la Fukushima e iar minciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care nor? ce radioactivitate? mai eu nu cred decat in ce pot vedea si atinge.restul sunt mincuini si povesti.credeti tot ce se spune la tembelizor.