| anonim_4396 a întrebat:

Este cam aiurea, sincer sa va zic povestea mea.
Am dat de o femeie, zodia taur suna cam, zodie cam puternica.
Pe net ca de obicei am dat de ea, tare greu am convinso ca nu sunt ca restul barbatilor, care trag teapa femeilor.
Iam castigat increderea foarte greu, dar a meritat femeia efortul, e mai mare unpic ca mine.
Acuma dupa 24 de ore, simt ca ma sufoca.
A renuntat la timpul ei liber sa vb cu mine, a renuntat la unele chesti.
Vorbesc noaptea la telefon cu ea cate 2, 3 ore.
Ma scoala din somn, se intereseaza cam tot ce fac, fiecare ora.
Vorbim la greu pe mess si la telefon, ne intelegem perfect.
Deja sia facut planuri de viitor, practic se comporta ca si cum am fi un cuplu, deja zilele astea vine la mine sa stea cateva zile.
Mi se pare cam prea repede decurge totul, alti in 2, 3 luni nu discuta ce vorbim noi pe mess si ne stim de 24 de ore.
E curioasa rau femeia sa ma cunoasca, intr-adevar e cu mult mai obsedata ca mine desi eu sunt scorpion, ea taur.
Imposibil, am vb cu sute de femei la viata mea, dar asa femeie curioasa, directa, si cu gandul la viitor nu am mai vazut.
Desi stresam inainte femeile de isi schimbau nr de telefon sau isi bagau casuta vocala sa scape de mine, ea e mai rau ca mine, arunci telefonul pe geam sa nu te mai streseze, ceea ce este bine la o femeie ma gandesc eu.
Voi ce ziceti merita incercat, desi femei de astea sunt rare, ar face orice daca prind incredere intr-un barbat, sar muta si in alt judet?

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fugi cat te tin picioarele! E posesiva si obsedata! Asta e o combinatie letala!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Fugi de ea ca de dracu!
Te bagi în robie, îţi spun eu.

| niko200 a răspuns:

Se poate, sti ce se zice :"daca nu risti, nu castigi", acum doar tu decizi...[-o< good luck

| Gabrijel a răspuns:

Ai vazut-o la fata nu de alta da sa nu aiba 3 piciare si sa poata sa si modifice voea eu ma patit-o ma jur sad

| Originalone a răspuns (pentru Gabrijel):

Nu are man,are voce feminina.
Recunosc un travestit in poza, am patit si de astea, barbati care se cred femei.
Nare cum ca m-a sunat de n ori intr-o zi exact aceeasi voce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare ca nu e persoana care sa iti stea alaturi, o sa ai un job, cand vei dori sa vorbesti cu o femeie, o sa iti sara in gat si o sa te stranguleze cu diferite intrebari, cu cine vorbeai, da cine era ea, mai ales ca deja se considera alaturi de tine. Cred ca persoana adevarata care trebuie sa fie alaturi de tine, ar avea nevoie de niste reguli de respectat ca si tine, sa aveti incredere unul in altul, daca ea da dovada ca nu stie a avea rabdare si incredere atunci degeaba iti petreci timpul cu ea, sunt o multime de fete care merita respectate si iubite, chiar daca sunt simple la exterior sa stii ca interiorul e mult mai luminos. Viata ta, alegerea ta. dar cel mai bina ar fi sa stii cu cine dormi, s-ar putea ca atunci cand te scoli sa vrei sa dai timpul inapoi si ar fi prea tirziuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma baiete ai fantezii frumoase dar exagerezi.revino-ti.bag mana in foc ca pentru tine s-ar arunca si in urma trenului.deja vreo trei si-au taiat venele, si vreo 5 din cate sute? s-au spanzurata-ra.doamne ce viata sura ai; droguri, sex, violenta.

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Succes si incearca ce te costa?

| Originalone a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Sincer nu ma costa nimic, doar 10 lei trenul.
Doar ca is un om misogin,am vazut multe femei perverse la viata mea.
Stiu ce le poate capul,fac orice sa obtina ceea ce vor unele.
Dar asta nu stiu,deja viseaza ca va fi cu mine,sau e cu mine deja cine stie.
Deja se gandeste sa se mute cu mine, interesant nu.
Dupa ce am vb o ora pe mess cu ea, apoi am vb 2 ore jumate la telefon noaptea.
E aiurea pentru o femeie sa faca asa ceva.
Barbatul ar trebui sa faca planuri de viitor nu femeie sa fie directa,sai stea gandul la vise si imaginatii.
Cred ca daca renunt la ea,nu-i mai trebuie barbati ani de zile.
Ce chestie, chiar asa repede pun femeile pata un barbat daca reusesc sa ii castige increderea si sa fie asa cum vor ele.
Nici ea nu are incredere in barbati deloc, ca mine uraste femeile.

| William a răspuns (pentru Originalone):

Eu iti sugerez sa faci sex cu ea si sa o lasi. Nu stiu in ce masura te ajuta raspunsul meu. Sa imi zici cum decurg lucrurile daca imi asculti sfatul.

| har a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic, daca ai fi zodia taur atunci cu siguranta ai rezolva problema, pentru ca taurii desi sunt incapatanati, sunt foarte rabdatori si deseori le ies planurile perfect sa nu mai zic ca atunci cand iubeste pe cineva apai o iubeste

| victorbold a răspuns:

Eu zic ca totul e posibil

| LimonadaXd a răspuns:

Nue femeie`! e Martziankbug `! au invadat ai draq`!laughing

| MiniieKidda a răspuns:

oh go on Poate e una care vrea sa se razbune pe tine adica poate e pusa ca sa te sufoce si pe tine cum ai sufoat tu pe altele : -j
Si daca e ca varianta mea sa fie gresita femeia s-ar putea muta daca te iubeste dar daca varianta mea e sa fie adevarata rolling on the floor iti trage tzeapăă
Peacee @.@