| ღSkUmPyCuTzZzAღ a întrebat:

Exista fantome?happy

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Exista sufletele care nu s-au putut ridica la cer

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu există fantome, spirite, zei, farmece sau vrăji.

| DorelSudoru a răspuns:

Ti-a zis cineva ca esti stresanta...(zic asta pentru ca am raspuns mai intai la intrebarile postate dupa aceasta)
Cat mai multe intrebari si dai in spam

| nosferatu a răspuns:

Tu esti fantoma?

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Semeni cu una...sa nu vi peste mebatting eyelashes

Si in afara de tine,
NU, nu EXIXTA xD

| shhhs a răspuns:

Exact cum spunea si Roxx.
Dupa mine iti pot garanta( din cauza experientelor avute in aceasta chestie) stiu ca nu ma credeti deci plzz mai usor cu criticile.

| Ionutz1998 a răspuns:

Nu exista asa ceva

| dany_7836 a răspuns:

NU! doar in imaginatia ta.chestia cu fantomele dupa mine este o fobie pe care o au anumiti oameni

| GangstaLuv a răspuns:

Da eu, vin sa te bântui la noapte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitici pe creier, pitici de gradina, gargauni, troli, elfi...dar toti dispar cu pastila potrivita.

| Roxanabuiltforsin a răspuns:

Da Exista!
Faptul ca fantomele apar in urma unui eveniment tragic sau a unei morti violente este explicat de ocultisti prin aceea ca atunci are loc o emisie masiva de bionergie; iar realitatea ca totusi, foarte putine asasinate sau accidente genereaza materializari de fantome este explicat de acestia prin aceea ca numai "sufletele inferioare" sau "nenorocite" se reintorc sa bantuie pamantul: unii au savarsit greseli grave pe timpul vietii si doresc sa le indrepte, altii sunt tinuti in loc de afectiunea fata de persoane aflate in viata sau chinuite de constiinta datoriei neimplinite.

| Lavybubu a răspuns:

Nu

Întrebări similare