| ĂlaFrustrat a întrebat:

Hei TPU

aveam un profesor la universitate care ne povestea lucruri legate de o femeie ce a facut dezvaluiri cu privire la ceva oras subteran secret din america... oras care avea un soare artificial propriu, rauri, si cladiri ( toate sub un munte ) el a zis ca femeia nu adezvaluit mai multe spunand ca vrea sa mai traiasca, femeia sustinea ca a lucrat acolo!

imi puteti spune de unde a luat acele informatii? ca nu am gasit pe internet nimic asemanator! ps ( nu era nebun )

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Probabil a fumat ceva nepermis.

| Darkmagic a răspuns:

Singurul loc de care stiu in SUA si care se apropie putin de cele descrise de tine este sediul NORAD de sub muntele Cheyenne.
Constructia merge pana la aproximativ 1.5 - 3 km in adancime, au o usa imensa care sigileaza ermetic intrarea, un reactor nuclear si, intr-adevar, cateva rauri subterane care alimenteaza reactorul si diferitele facilitati ale bazei.
Cat priveste existenta unui "soare artificial"...aici e treaba cu fumatul, sau pur si simplu o distorsionare a informatiei originale. happy