| MihaiAlexndescu a întrebat:

Hei TPU

Ce parere aveti voi despre acest clip care prezinta cele mai misterioase fotografii cu ozn-uri din toate timpurile?

https://www.youtube.com/watch?v=2Ifs0bPRIPk

Credeti ca sunt reale aceste ozn-uri care se presupune ca sunt aparate de zbor ale fiintelor extraterestre ce se afla la ani lumina distanta de planeta noastra?

Credeti ca guvernul si serviciile secrete stiu despre acest lucru?

Care credeti ca este scopul lor?

3 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Eu cred ca Matthew Santoro incearca sa se documenteze cat de cat inainte sa faca un videoclip, e un tip foarte bun.
OZN-urile pot fi si alte aparate de zbor de pe pamant, trimise pentru teste.

| Miitzuu a răspuns:

Pe langa raspunsul pe care ti l-am dat la cealalta intrebare despre acest subiect: eu nu cred in pozele si filmuletele de pe net. ca de, poti face orice cu tehnologia de azi

| Buburutza1 a răspuns:

Doamne frate nu exista extraterestrii si daca ar exista crede-ma ca fix pe tine te cauta (fara suparare)