| bgvwegbvwe a întrebat:

Hei TPU

Ce spuneti de ozn-uri?
acele aparate zburatoare neidentificate care se deplaseaza cu viteze uriase si nu au o forma care poate fi clasificata si incadrata intr-o anumita categorie de aparate zburatoare(avioane)

Nu cred ca sunt extraterestrii deoarece daca erau extraterestrii acestia ar fi interactionat cu rasa umana in caz de o vizita si am simtii cu totii acel impact al unei intalniri de gradul 3, pe langa acest lucru stim sigur ca nu exista viata inteligenta in aproprierea sistemului nostru solar! Cel mai apropriat sistem solar de al nostru este la 5 ani lumina crying

Deci eliminam vizitele extraterestre sau alte idei imature!

Dar faza este ca aceste OZN-uri se deplaseaza in unele cazuri cu viteze extraordinare sau chiar dispar brusc sad astfel nu prea imi vine a crede ca sunt avioane ultrasecrete guvernamentale deoarece nu cred ca suntem in halul ala de avansati din punct de vedere tehnologic in cat sa creem avioane ce se deplaseaza cu viteze de pana la 100 de ori mai mari decat cea a sunetuluisad

Poate reusiti sa ma lamuriti voi si sa imi spuneti ce ar putea fi acele fenomene OZN!

Dar sa nu imi spuneti ca acele fenomene nu exista deoarece dea lungul timpului au fost inregistrate mii, zeci de mii sau chiar sute de mii de astfel de cazuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori toata faza asta e pentru manipulare, ori sunt prea prosti ca sa intre in contact cu oamenii si doar se plimba, ori suntem noi prea prosti ca sa ne dam seama.