| musicfan a întrebat:

Hi. pe facebook am 2 albume... pe unul am toate pozele si pe altul poza de la profil.
1 daca incerc sa schimb poza de la profil, automat se copie si in celalalt album unde am doar 1 poza. cum sa fac sa nu se mai schimbe?
2. cum sa fac sa sterg un album, dupa ce am sters toate pozele din el? funditabig grin
Scuzatzi categoria dar vreau raspunsuri mai inteleptebig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa dai pe Editeaza o poza, si nu la Fotografii sa incarci, dupa aia, selectezi cum ar fi ''Adauga foto pentru profil'' si nu alta optiune, asta de care spun se gaseste penultima, pa