| xStres a întrebat:

Hitler, Stalin sau Mussolini? Si de ce?

28 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mhn24,
Da! Îmi era dor de aberaţiile site-ului! 10x happy.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

иeмaиנa,
Mulţumesc! Deci... nu mai există "God is James Hetfield" big grin?

Apache
| Apache a răspuns:

Hitler ...baremi a facut un lucru laudabil...a incercat sa ne scape de rromi!
.*dar a luat-o razna cu evreii...*

| cristi202 a răspuns:

Se vede ca a trecut ceva timp de cind au disparut oamenii astia de pe fata pamintului. Acum vreo 20 de ani, cind mai existau destui supravietuiotori ai dezastrelor produse de ei, intrebarea ar fi fost pentru multi poate impertinenta.De ce sa alegi intre trei dictatori care au adus mai multa suferinta in lume decit orice altceva? Au avut ei ceva special de tebuie sa ne indreptam atentia catre ei. Nu au fost si sunt oameni care au realizat ceva pentru umanitate, oameni care sa merite atentia noastra?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Walt Disney, pentru ca mi-a bucurat copilaria!

| DorelSudoru a răspuns:

EuPunct(.)

| thealchemist a răspuns:

Adica cum? care-a fost cel mai prost si dezastruos dictator? pentru ca cred ca l-ai uitat pe tembelul absolut care a batut toate recordurile, "cel mai iubit fiu al poporului" - Ceausescu.

| miradoniz a răspuns:

@gheorghiutudor nu e același lucru?hee hee

| Dumnezău a răspuns:

Hitler,pentru ca a fost la un pas sa devina salvatorul omenirii si sa ne scape de molima evreilor imputiti, de rromi si de homalai.In plus, Mein Kampf e o carte senzationala.

@ÉrotiqueConseils: Welcome back, dear! happy

| Dmesss a răspuns:

@brandiburu, imi place de tine ca te vezi mereu o victima.

| Polaris a răspuns:

@ÉrotiqueConseils - Te-ai întors din concediu, măi?laughing Welcome back.

Şi da, Hitler. Pentru că era un geniu, în ciuda sadismului şi cruzimii sale. Îl apreciez mai mult pentru arta lui decât pentru politică.

| Polaris a răspuns:

@ÉrotiqueConseils - Eşti bine venită oricând. big grin

| brandiburu a răspuns:

Iar intrebarea ta la ce se refera de fapt?

| brandiburu a răspuns:

Asta e topic facut asa, ca sa fie.
Da-ti cu parerea cand ai sa treci printr-un razboi, cand ai sa stii ce inseamna lagar, ce inseamna sa fii detinut, cand ai sa stii cum e senzatia aia de **** in care, stand pe front, ca si soldat, te gandesti ca daca nu-ti zboara unul creierii, poti muri de foame, de frig sau mancat de paduchi sau sobolani.
Da-ti cu parerea cand ai sa poti trai fara Internet, fara curent electric, fara apa calda/rece (fara apa curenta in general), fara caldura patului, cand ai sa dormi pe unde apuci si cand ai sa bei apa din gaurile lasate de rotile camioanelor.

Si asa mai departe.

| MissLaura a răspuns:

Draga Hitler ( de mult vroiam sa scriu astahee hee laughing ), nu stiu cum sa iti spun asta dar, nu imi place niciunul.De ce? Cu toata ca intr-un fel au facut bine,in celelat fel nu. Mussolini? Nu stiu prea multe despre el, decat ca a condus Italia si regimul fascist, ca a realizat axa Berlin -Roma -Tokyo alaturi de Adlof Hiler si Imparatul Japoniei Hiro Hito si cam atat.Despre Stalin zic eu ca stiu si mai putine.Stiu ca a condus URSS si chestii sovietice( parca)tongue.Hitler! Acu' asta e cel mai interesant! My favorite! Despre asta stiiu cele mai multe: a condus Germania,a facut chestia de mai sus cu Muccolini,a vrut sa extermine tiganii si evreii( astia din urma erau buni matematicieni, si se zice ca atunci cand el era copil, mama sa a murit de cancer.Aceasta a fost tratata de un medic evreu iar pentru ca,la fel ca si in ziua de azi,nu este tratamant pentru cancer, medicul nu a putut sa o salveze si el cica de acolo a prins ura asta.)Oricum, ceea ce pot eu sa iti zic e ca ti-am raspuns la intrebare si nu prea.Hitler a fost mare figura la vremea lui la fel si ceilalti 2( mai ptin Muccolini,zic eu tongue) dar, religia si alte chestii nu imi permit sa aleg vreunul dintrte ei cu toate ca Hitle e asa mai, special,tongue dar daca as alege : HITLER RULEZ! 9imi place suvita aia a luitongue),glumesc,dar Hitler l-as alege fiindca intr-un e mai altefel ca ceilalti,nu stiu, oricum, fundita? hai pls!

| Ramona3766 a răspuns:

Hitler. Pentru că era simpatic de scorţos cu mustaţa aia laughing

| SummerR a răspuns:

Hitler e cel bun dintre toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hitler! Prietenii stiu de cewinking

| TheFeeye a răspuns:

HITleeer

| sKilL a răspuns:

Hitler, deoarece si-a sustinut o idee pe care a lucrat-o mai mult singur, fata de stalin care a prostit si Romania (de asta m-a deranjat, nu pentru ca nu a avut un plan destul de bun ). si mussolini a sustinut mult mafia, ceea ce nu mi se pare prea corect! [Parerea mea]

| bogdan14_5722 a răspuns:

Raspuns final: Basescu

| tricky22 a răspuns:

Hitler

| TzP a răspuns:

Hitler, cel mai tare din parcarewinking

| Kainon a răspuns:

Tata

| xStres explică:

Adica pe cine preferati. big grin

| gheorghiutudor a răspuns:

Cel mai rau sau cel mai bun?