| CutenessOverLoaded a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......voi-ca-sa/
Si mai ziceti ca nu-i real? Uita-ti dovada! http://i.imgur.com/jjI26.png

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Iar tu si cu cearsafurile tale umblatoare?
Ok exista fantome, strigoi, dumnezeu, iepurasul de pasti, mos craciun nu exista, ca m-a enervat ca nu mi-a adus un ponei.

| AlxMro a răspuns:

Nu este reala, uitate timp de 4 minute sa vezi ca apar aceleasi imagini mereu, plus ca imaginile nu se schimba la 20 de secunde ci mai devreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca e facuta in Photoshop. Sunt numai doua pozitii in care apare fantoma.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

XD.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| albertkelemen a răspuns:

Singurele dovezi pe care le vad pe aici sunt ca tu esti agramata.