Apache
| Apache a răspuns:

...normal!
mai ales ultima! *dedicatie pentru diriga mea *

| miradoniz a răspuns:

Prea adevărate(primele doua)-oricum, lumea românească fără Paraziții(&comp) în peisaj e o tragicomedie fără haz.
Fără haz cam sunt și BUG de când s-au apucat de politică. Înainte erau mai ok.Prefer pe cârcotașii contra lumii întregi, decât contra unei tabere.Cum spune și Cheloo"Proștii mor pentru ideile celor deștepți".

| Paulla a răspuns:

Categorie greşită şi nu, nu-mi plac.

| SENEX a răspuns:

Piesele reflecta oglinda realitatii in care traim, expusa prin viu grai.
Sunt realiste, dar dureroase.

| Downfall a răspuns:

Ar fi trebuit sa pui intrebarea asta la "Muzica"
Si ca sa-ti raspund totusi, nu, nu-mi plac...dar fiecare cu gusturile lui