| Metalheadforever666 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=bUMWroejlNI
Ce parere aveti? Consider ca tot ce a spus e adevarat.

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Gigi e un barbat deosebit de inteligent si spune lucrurilor pe nume fara gres si fara teama. Umorul lui inseamna si un plus de baiat smart. As vrea sa am la dispozitie mai mult material despre tot ce spune / scrie. Nu e singurul, mai sunt cativa baieti destepti de genul lui.

| UnBroken2016 a răspuns:

Chiar are dreptate. Omul din ziua de azi nu se multumeste cu nimic, mereu vrea mai mult. Desigur, fara prea multa munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam ciudat ca cineva ca el care critica pe altii in legatura cu chestiile materiale sta intr-o casa cu etaj. Daca era intr-o cabana facuta de el in padure poate il credeam.
Oricum, cand am ajuns la partea cu ‘cand te nasti in lumea asta primesti un bilet la circ. Si cand te nasti in S.U.A. primesti un loc in primul rand’, m-am cam lamurit care-i treaba cu el si gandirea lui.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa critici pe altii e una, sa critici sistemul e alta. Eu cred ca fiecare are dreptul sa traiasca decent. Daca marile corporatii care au monopol si corup guverne nu ar exista fiecare ar avea vila cu etaj. Nu-l cunosti pe Carlin si mai ales cum se invarte lumea -
https://www.youtube.com/watch?v=tFMlhw8cn7Y

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Stai linistit ca nu el a descoperit cum se invarte lumea.
Sa critici pe altii e una, sa critici sistemul e alta in unele cazuri, dar nu atunci cand incerci sa ii faci pe altii sa creada ca esti cu totul altfel decat ei.