| FaraNumePls a întrebat:

Imi place sa cred ca eu sunt regele universului iar ceilalți sunt sclavii mei. Mai are cineva feeling-ul asta?

45 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ca rege, tot ai un loc, unde mergi pe jos!
laughing

| DeathIncarnate a răspuns:

Vezi sa nu dai peste unul care e mai Rege decat tinelaughing

| FaraNumePls explică (pentru DeathIncarnate):

Slabe sanse. Nu ma expun rolling on the floor

| DeathIncarnate a răspuns (pentru FaraNumePls):

Baiat destept.

| RAY a răspuns:

Am vazut eu un video cu unu asa ca tine https://youtu.be/Hn4SeOxFraI?t=681

| FaraNumePls explică (pentru RAY):

Ma aseman mult cu Donald Trump. Totusi eu nu vreau zidul ala

| RAY a răspuns (pentru FaraNumePls):

Clovnul de la casa alba, cool

| aXy99 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Inseamna ca nu esti mai destept decat Trump daca nu vrei zidul happy

| FaraNumePls explică (pentru aXy99):

Pai la ce-mi trebuie? Exista doar un rege, Trump

| FaraNumePls explică (pentru RAY):

Sa stii ca de fiecare data cand il arata la TV dau volumul mai tare si rad laughing

| RAY a răspuns (pentru FaraNumePls):

De ce nu vrei zidul ala?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, când ne naștem, la toți ne place să credem la fel. Apoi ne dăm seama treptat, prin experiență, că facem parte din structuri sociale, din ierarhii construite pe principiul necesității. Astfel o țară este condusă de un presedinte, sau rege pentru că este necesar să fie așa. Dacă te complaci într-o asemenea reverie, înseamnă că îți lipsește ceva esențial, conștiința locului pe care îl ocupi efectiv, și rostul tău în acel loc. Dacă nu ai nici una nici alta, înlocuieșți realitatea cu visul. Încă puțin și te crezi Napoleon și ai nevoie de internare și de medicamente. Dar dacă simți că ai acest feeling, o soluție este să îl controlezi singur. Tu ai creat acest feeling, sau el te-a creat pe tine? Feelingul te conduce sau îl conduci tu pe el? Trageți singur o palmă și trezește-te.

| FaraNumePls explică (pentru sadrian46):

Imi place sa fiu condus

| Catrice a răspuns:

Oh, mărite împărat al universului egocentrismului, suntem onorați sa te veneram ca și slugi! Porunca ta e lege pentru noi!

| FaraNumePls explică (pentru Catrice):

Adu-mi o inghetata

| Catrice a răspuns (pentru FaraNumePls):

Preamărite împărat, servitoarea dumitale își face griji ca ati putea raci.

| gabicoo a răspuns:

La Spitalu'9 e de tine man.

| FaraNumePls explică (pentru gabicoo):

Daca ma duci tu :3

| Donsavas a răspuns:

Doar cei ce suferă de narcisism.

| AC4S4 a răspuns:

Doar cei care vorbesc romgleza se pot simti asa.

| FaraNumePls explică (pentru AC4S4):

Oh God nu cred asa ceva

| syd2 a răspuns:

Nu semeni de astfel de om, esti in aestheticu si moodu gresit laughing

| FaraNumePls explică (pentru syd2):

Aolo esti d ala de spioneaza si m ai vazut la fereastra? Ca am mai vazut eu o intrebare de genul. Mi e frica gata

| FaraNumePls explică:

Si pe mine dar n ai ce sa faci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te și-ți fa temele!

| Raducons a răspuns:

Oamenii cu depresii severe au o imaginatie asemaatoare cand incepe partea de delir.Iti dai seama ca mai au multi asa ceva chiar si eu.

| Edmonds2342 a răspuns:

Ce te face sa crezi asta?

| EvilMayDie64 a răspuns:

Mie imi place sa cred ca sunt singurul om sanatos la cap de pe aceasta planeta, si ca umanitatea e o specie pe cale de disparitie.

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Neah, mai sunt și eu printre ăia întregi la minte. happy

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Catrice):

Super, cu cat suntem mai multi cu atat... imi recapat speranta in rasa umana. happy As vrea sa spun ca putem schimba ceva, dar suntem in minoritate ca romanii in Tinutul Secuiesc :/

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Hai sa formăm o alianță, sa găsim un lider și sa exterminam specimenele inferioare.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Catrice):

Suna interesant. Count me inwinking

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Yes!
Now we just need to let the smart people know about us.

| EvilMayDie64 a răspuns (pentru Catrice):

It's easy, in this case we need to advertise in a manner that's not cancerous (that'll be quite the drag)

| Catrice a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Perfect!

| FaraNumePls explică (pentru EvilMayDie64):

Sa stii ca am inceput sa ma îngrijorez

| ColdHeart a răspuns:

All the time

| oParadox a răspuns:

O preamarite rege al universului, de cand noi, umili tai sclavi, asteptam un semn divin. Am crezut ca te-a palit un asteroid, ce usurare...

| FaraNumePls explică (pentru oParadox):

Am mai auzit asta

| TPUhelper99 a răspuns:

Salut, poate te ajuta asta: http://festyy.com/wVzbGD. Pe mine m-a ajutat!