| deffer a întrebat:

Imi poate da cineva niste subiecte/un site cu subiectele de la UTM Bucuresti pentru sectiunea de informatica?
Funda

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

Http://www.mateinfo.ro/......nformatica
Aceste subiente sunt din 2016. Ti l-am trimis si in primul comentariu. Sper ca te-a ajutat. Bafta!

| deffer explică (pentru RoyalJakiro):

Tu mi-ai dat aici subiectele din 2016 de la Universitatea Bucuresti, eu vreau de la Titu Maiorescu...

4 răspunsuri:
| deffer explică (pentru RoyalJakiro):

Eu am cerut niste subiecte de examen de admitere din anii anteriori -_-

| RoyalJakiro a răspuns (pentru deffer):

Scuze prietene, nu ai specificat acest lucru. O sa incerc sa te ajut.