| deyule794 a întrebat:

Imi poate spune cineva de unde pot lua subiectele de bacalaureat din 2009 la fizica? straight face Le vreau pe cele de la electricitate iar pe net am gasit doar subiectul I, iar mie imi trebuie subiectul II crying Funda >big grin

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Http://subiecte2008.edu.ro/......ntinuu.zip
Succes.

2 răspunsuri:
| pushtius1 a răspuns:

Si rezolvari sunt pe rezolvaribac.n2.ro dar nu stiu exact daca sunt pentru toate subiectele, poti incerca!

| zozoleea a răspuns:

Fituici format 5x10 cm ce cuprind materia din programa de Bacalaureat 2011 pentru toate materiile : romana, matematica, fizica, chimie, biologie, istorie, geografie, filosofie si informatica

de la 1–9 buc. 9 RON
de la 10-100 buc. 8 RON
de la 100- 250 buc. 7 RON
de la 250 buc. 6 RON

Transportul nu este inclus (aprox. 17 RON / pachet până în punctele de distribuţie FAN Courier). Livrarea pachetelor conţinând mai mult de 100 exemplare este gratuită!
Comanda poate fi trimisă prin e-mail sau telefon. Materialele vor ajunge la tine în 2-3 zile lucrătoare cu FAN Courier sau Poşta Română. Plata va fi efectuată în sistem ramburs, la livrare, în numerar.

LIVRARE GRATUITA IN BUCURESTI SI CONSTANTA PENTRU ORICE COMANDA!

Pentru mai multe informatii sau comenzi ne puteti contact pe mail : alexutza_blu@yahoo.com sau la nr de tel: 0720 354 237