| agent007madutzu a întrebat:

In ce zodie sunt daca sunt nascut pe 23 decembrie

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și pe Google nu puteai să afli, trebuia să postezi o întrebare tocmai la "Știință/Filosofie", nu?

| SaveTheNature a răspuns:

Acum afli?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule iti dau un sfat; nu te increde in zodii; sa nu te intereseze; sa nu citesti horoscoape si alte aberatii de acest gen; zodiile sunt ocultisme; oare viitorul tuturor oamenilor care s-au nascut intr-o anumita luna au acelasi viitor? Sau viitorul tau depinde de ce cred astrologii sau de miscarea astrelor? Singurul care stie viitorul e Dumnezeu nu omul! Deci fii credincios si nu te lua dupa toti ratacitii ce apar in mass-media(reviste, tv, internet, ziare)! Fii rational nu te lua dupa majoritatea paganilor!

| Gabriela100 a răspuns:

Esti Capricornwinking Uite aici un site unde gasesti caracteristici despre zodia ta in 2012. :*

| marinush a răspuns:

Capricorn