| Joker3134 a întrebat:

In momentul actual e greu sa simulam si 3 molecule? Daca da, de ce?

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

3 molecule de O2; avem suficient si nu vad rostul unei astfel de simulari. Putem face experimente reale, nu simulate cu orice molecule natrale din mediul inconjurator. Ai vrut sa insinuezi altceva prin intrebarea ta?

| Ionut58282856 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Omul a intrebat daca se poate asta, doar o curiozitate

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Ionut58282856):

Omul mai trebuie sa mearga si pe la scoala, dar sa stea atent i la explicatiile profesorilor. Sau "omul" are mai multe conturi si pe unul pune intrebari, iar pe celelalte sare de c.U.r. in sus pentru ca i s-a observat prostia din intrebare!?

| Ionut58282856 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu am inteles ce vrei sa spui. Ce om are doua conturi si cine ce?