| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Intrebare pentru barbati: ce-ati face daca ati fi singurul barbat de pe planeta si restul ar fi numai femei?
Intrebare pentru femei: ce-ati face daca ati fi singura femeie de pe planeta si restul ar fi numai barbati?

21 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Îi fac curte lui Leocerba sa descâlcim utopia..."falanster" a utopistului francez Fourier. laughing

| Hombre a răspuns:

Pentru Klepto

Măi Klepto-mane cu curul mare,
Zgârcit mai esti egoist o mierlesti,
Să lasi biete fete să moară de dor
Doar sa viseze la prea dulce amor.
Lenea-ti e mare, curul prea imens
A-l putea misca si amor să mai faci,
Precum pisica cand doar îi vede, placutii cârnati.

| Hombre a răspuns:

Leocerba, posibil ca cei care m-a stupizat sa fie descendentii fostilor ceapisti, iar ei a auzit de "fericirea" aia de la parinti, falanger-ul lui Fourier s-a marerializat in C.A.P pe la noi pe traseul Paris- Moscova- via Bucuresti. Totusi chibuturile evreiesti bate C.A.P.-ul din moment ce mai rezista inca, macar ca obiectiv turistic.

| Vizitiul a răspuns:

Mi-as indeparta penisul.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fete.

Apache
| Apache a răspuns:

Tu ce crezi ca as face?
http://www.youtube.com/watch?v=XCnp-FhjtYM

| harciog a răspuns:

In mod sigur m-as feri de femei in mod sigur.Nu spun de cele singuratice,pentru ca la una mai fac fata cu brio dar deja, la lipsa aia, mai mult de una te omoara.

| Flav a răspuns:

Sa fiu singurul barbat de pe planeta si restul numai femei? Mi l-as baga pe Gogu in pamant si-as astepta sa vina cutremurul sa-mi faca l*aba.

| danut a răspuns:

Ai uitat restul intrebarii pentru barbati: " Si ati avea 80 de ani".
Iar pentru femei: "Si toti ar avea peste 80 de ani".

| FucktheSystem a răspuns:

Ce am făcut și până acum doar că aș avea mai mulți prieteni tipi thinking

| Leocerba a răspuns:

Pe planeta cui? ca sa stiu ce sa-ti raspund,ca una e sa se petreaca ghidusia asta pe Pamant si alta este sa se petreaca pe planeta unei alte galaxii,in care, sa zicem, utopiile sunt ceva banal.

| Leocerba a răspuns:

Hmmmm,as face din Utopie ceva firesc?batting eyelashes aici, pe Pamant?

| Leocerba a răspuns:

...ăăăă,deja m-am razgandit.Imi place cum suna cuvantul falanster, pentru ceea ce ai propus.

| Leocerba a răspuns:

Hombre, voturile alea negative vin de la cineva care nu-i de acord cu falansterul nostru ori,pur si simplu, ti-ai dat foc la valiza aruncand nume concrete?
Noi apreciem asta, oricum.

| Gizăz a răspuns:

Aș deveni Nostradamus. Mi-aș ști cauza morții dinainte, fiecare duce cât duce. Măcar aș muri fericit.

| Klepto a răspuns:

As face cea mai tare orgie full lesbian.
Nu m-as atinge de niciuna, doar sa le fac in ciuda si sa le vad ce improvizeaza.Ce perpetuare a speciei, eu sunt zgarcit si egoist, nu vreau copii.

O povestioara im vine-n minte.
Dupa o intalnire, el si ea se urca-n masina si pleaca, pe drum el isi scoate "pompierul" si "se elibereaza de stres" de fata cu ea.
Fiind surprinsa ea intreaba, "Ce faci acolo?", si el ii raspunde "Iti demonstrez ca n-am nevoie de tine, dar totusi te doresc".

| Klepto a răspuns:

@Hombre

Fundul meu mare bruiaza undele magnetice,
Si pacaleste tutele sa vina ca niste bezmetice,
Pacat ca ele cad sub greutatea fundului care da dureri apendice,
Si lasa traume psihice.

Ele oricum mor de ciuda,
Ca standardele mele nu se afunda,
Ca ale lor, si ca s-ar vinde si pentru o a TPU-ului funda,
In a lor cale eu sunt mai necliptit decat Popa Tanda.

Nici macar nu-si pot imagina amor,
Ca la greutatea fundului meu ele mor,
Fundul meu intra in categoria anomaliilor,
Poate de asta n-o sa gaseasca o fiinta demna de efort locomotor.
El sta bine-n spate,
Si se stramba, gazeaza,
Simtul mirosului afecteaza,
I se mai spune si "Ciuma din antichitate".

Fundul meu face victime,
Pacat ca mortale,
Si n-am pofta de sex cu paciente in stare vegetale,
Decat sa fiu acuzat de actiune de cruzime,
Mai bine caut formula ca fundul meu sa crasca in latime,
Cum n-o sa ajung niciodata la grasimi infime,
Incerc sa nu las asta sa ma deprime.

| thealchemist a răspuns:

De ce, sunt si alti barbati pe planeta asta in afara de mine? bine ca mi-ai zis ca eu nu observasem.

| Jeremy1 a răspuns:

Le-as marca.

Răspuns utilizator avertizat
| dennis17 a răspuns:

Cred ca m-as plictisi.