| scorpionalb a întrebat:

Intrebarea ati vazut filmul prototype sau x-men wolverine exista oameni cu asa ceva ce poate face ei sau poti sa faci o substanta chimica sa faci toatte astea?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Este adevarat ca exista inventii in lume despre care nu se spune nimic si care ar putea fi catalogate un pic SF fata de tehnologia care ne lasa EI sa credem ca o avem, dar cele din cele 2 filme sunt chiar prea SF, doar filme...

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Nu, nu exista si nici nu se poate face acea substanta. Din pacate sunt doar niste fantezi.

| ionut1980 a răspuns:

NU, de aia sunt filme.Si sunt de genu` fantasy, s. f.

| Bl0w a răspuns:

Mie mi se pare total imposibil asa ceva...cum drqu sa faci un om cu schelet de adamantium

| SEBYSKATE1 a răspuns:

Revinoti omule nu mai crede tot ce vezi la tv! poate ca in viitorul foarte departat sa se inventeze roboti ce fac asa ceva dar la oameni in niciun caz! funda plss...