| anonim_4396 a întrebat:

La o masa rotunda unde te asezi?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Langa cel mai mare cavalerbatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

rolling on the floor rolling on the floor
In sfarsit o fata care stie ce vrea de la viata!

27 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu ma asez. La o masa rotunda prefer sa stau in pozitie de drepti.

| ChioruL14 a răspuns:

Mai stii cand am zis ca-mi place de tine? sub masa, in dreptul tau... smugsmug

| IMC90 a răspuns:

Nu prea conteaza, oricum ajung sub masa laughing

| Zazu a răspuns:

Marina,corect.
Vezi ce inseamna daca fata vrea sa studieze psihologie?!

| anonim_4396 explică (pentru Zazu):

Oho, long time no see! Ce mai faci fatahh! Of course ca Marina e studenta eminenta si are dreptate, dar Blabla a fost mai umeda si mai dulce in afirmatiiwinking Ceea ce pentru ea este o exceptie, de-aia i-am dat funda. Ce pacat ca nu puteam sa dau doua!

| elasexygagica a răspuns:

Pe masa, apoi se incinge actiunealove struck

| anonim_4396 explică (pentru elasexygagica):

Pacat ca nu o a te admire Chiorul, el e sub masa ocupat sa ne lege sireturile unii de altii rolling on the floor

| GeosBIOS a răspuns:

Unde-mi convine

| a1doru a răspuns:

In coltul din dreapta rolling on the floor

| MyMindRules a răspuns:

Pe raza cercului.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Pe masa laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Probabil tu eşti obişnuită cu dansatul pe mese.

| ionut1980 a răspuns:

Cu fata la intrarea in incapere, iar daca e afara, cu fata la privelistea cea mai buna.

| anonim_4396 explică (pentru ionut1980):

Bravo mitza! Te apropii... eu as fi zis in dreapta gazdei/sefului, ca ai beneficii mai mari.

| axll a răspuns:

Daca esti mancare-pe masa, daca esti caine/pisica-sub masa, daca esti om-pe scaun, daca esti stripteuza-pe masa (dar ca stripteuza ai grija sa nu calci in strachini) happy

| NoLoveNoStress a răspuns:

Atata timp cat este rotunda nu are importanta. laughing

| eandopuncttk a răspuns:

In mijlocul mesei. in caz ca e ocupat te asezi in coltul camerei laughing

| diminutiv a răspuns:

Pe scaun.

| Bog15 a răspuns (pentru diminutiv):

De acord cu diminutiv

| RuxiLysm a răspuns:

Ii masa, ii rotunda deci nu ai zis ca are scaune, pe ea laughing)

| gaoaza a răspuns:

Pe latura rotunda din dreapta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi aleg partea unde se afla si unul dintre picoarele de lemn, plastic, metal.In caz ca vrea cineva sa-mi traga un sut in oua din motiv ca fac glume proaste la masa, ma voi simti protejat de acel suport. Daca masa are picior/suport pe mijloc ma asez strategic in directia opusa a celui care ma uraste cel mai mult.
P.S. daca e alcool pe masa, stau sub ea clar! pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oriunde ca tot aia-i. Stiu sigur unde-as aseza-o pe pretena mea: sus in mijlocul mesei sa se joace la bara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Langa cel de care ma simt mai apropiata happy.

| alex951 a răspuns:

Unde vreilaughing

| alexutzuinternet a răspuns:

Pun skaun laughing