| tiby_5017 a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine va rog: Ce rost au prieteniile virtuale mai ales pe acest site, de ce fundite, rochite, bluzite, si calificative pozitive primesc mai mult fetele, si numai cele care arata bine in poza? Raspunsurile lor sunt chiar asa desavarsite? Cata falsitate...happy

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Poi in loc sa le scoata la un suc le dau funda+voturi si a iesit combinatia xD

| Malphas a răspuns:

Ritualuri de împerechere, alea, alea...

| Shameless a răspuns:

De ce muncesc oamenii pentru bani? de ce platim mancare care deja exista si se poate da pe gratis? Tot de aia se dau si fundite, deoarece toti sunt niste maimute care pot fi manipulati cu o banana happy

| lulu_3036 a răspuns:

Cuvantul ROMANIA iti spune ceva? Asta e cauza. Romania=falsitate=prostie=...=pana si pe un site sunt preferate pipitele care arata bine in poza.
no offence, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu niciodata nu am dat funde pe criteriile mentionate de tine mai sus.Pe mine ma intereseaza doar raspunsurile.