| Yosefin a întrebat:

Mereu vad in mall fete cu o vesta albastra(cu numele mallului) stand degeaba si cu o tableta in mana.

Care e scopul lor? Cum se numeste meseria?

4 răspunsuri:
| DamnedShadow a răspuns:

Sunt promoteri, fac promotii. Banuiesc ca tipele alea faceau promotii la tigari, bineinteles, contra cost.

| T0T a răspuns:

Câștigă și ele un ban pe degeaba. Mai joacă un Candy Crush pe tabletă, un Temple Run și vine banul pe când alții muncesc de își rup spatele și vin acasă extenuați pe un salariu comparabil. Asta e România.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vezi pe ecusonul lor.

| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Meseria lor este sa ajute si sa indrume clientii dar ele stau degeaba doar pentru a primi bani.