| anonim_4396 a întrebat:

Ne poți spune un lucru frumos pe care l-ai trăit, gandit sau simțit astăzi?

17 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu

| Lioana a răspuns:

Am iesit cu fetita mea in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am prins 520 de lei la pariuri in rest nimic interesant! Sunt constrâns să mă angajez,și asta mă deprima puțin, că salariile sunt de robi, iar eu am fost învățat cu bani multi fara sa fac nimic, vremurile se schimba iar eu trebuie să mă adaptez, deși îmi va fi foarte greu având anxietate sociala și agorafobie.Eu zilnic trăiesc un coșmar,deci nu are rost sa îți descriu iadul,in ultimă vreme parcă sa unit cu raiul,și situația e puțin mai echilibrata.
Sunt dezamăgit că FCSB a fost furată de arbitru, deși nu sunt stelist, parcă noua mereu ni se întâmplă să fim neîndreptățiți, ridiculizați doar că suntem Români. Sunt bucuros in schimb că CFR a scos un egal, are șanse reale să termine pe locul 2

| IceRope a răspuns:

"Ne poți spune..."
Sunteți mai mulți pe același cont, sau ai ceva deranjament la mansardă?

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru IceRope):

Sigur că pot spune. Astăzi m-am intins pe un scaun pliant cu brațe sub stejarul imens din spatele casei. mi-am pus un suc cu gheața pe măsuța de langă scaun, Am inchis ochii si minte si-am stat in poziția aia două ore. Cuvintele nu pot descrie exact cum m-am simțit.

| EliLeli a răspuns:

M-am spalat pe dinti.

| NisipLaMare a răspuns:

Nu,spune tu.

| NisipLaMare a răspuns:

Eu am lasat copii altuia sa isi faca de cap, bine nu au exagerat, doar ca stiu cum eram eu...

| Robert160 a răspuns:

Nu.

| Dvi2002 a răspuns:

Am mancat o portie de mici

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru Dvi2002):

Wooooow,,, Cu muștar! mi-ai făcut poftă!

| LenaNikolaevna a răspuns:

Pisoiul meu a rămas blocat într-un butuc de vie, de teama unui cățel, dar am mers și am întins brațele către el și nu aș fi reușit să-l cuprind dacă nu s-ar fi încrezut în mine și nu mi-ar fi întins și el două lăbuțe, astfel rămânând fără sprijin. Apoi l-am luat în brațe și i-am pupat boticul, hehe.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru LenaNikolaevna):

Ce frumos, m-ai atins pe suflet!

| LenaNikolaevna a răspuns (pentru DeMicUnC?l?tor):

Hehe, mulțumesc, mă bucur.

| EdySauce a răspuns:

Astazi am aflat ca am un baietel

| DeMicUnC?l?tor a răspuns (pentru EdySauce):

Felicitări! să iți trăască și să fie sănătos!