| RAY a întrebat:

Nu credeti ca chestia asta cu a rezolva toate misterele prin a i-l aduce pe Dumnezeu in ecuatie nu rezolva de fapt nimic?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ba da, dar difera si contextul nu? Daca te referi la faptul prin a nu mai cerceta un subiect anume, din aceasta cauza, ai dreptate. Insa o spui de parca majoritatea populatiei aplica aceasta metoda.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Bogdan o aplica majoritatea

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nu cred eu ca mai este asa. O duc probabil pana la un nivel cum ca "stiu specialistii mai bine" si sunt constienti ca exista o reactie fizica acolo, iar mai apoi cand ar trebui si acest mister rezolvat, acolo ar interveni acel "nu stiu, Dumnezeu", pentru ca pana la urma... alta explicatie logica nu stim big grin.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Tu traiesti iar in alt univers pararel

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai trebuia sa ma intorc acolo, nu? big grin

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ai un limbaj pasaresc

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

:O Funda de la Ray, am eu ca om onoarea asta? :3

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Esti motan nu om de aici si onoarea asta mare

8 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Exemple?