| CutenessOverLoaded a întrebat:

Nu-mi vine sa cred! Am vazut fantoma! E reala! Camera webcam nu e fake! Chiar am ramas socata! Sper sa o vedeti si voi ca sa va dovedesc ca nu mint, oameni buni! Era spiritul unei femei in rochie alba! Avea fata deformata!
http://darkartsmedia.com/LIVEFEED.html

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Haha, îmi place răspunsul Mărioarei rolling on the floor))rolling on the floorrolling on the floor). „Ia te uită".

15 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

E fake, toată lumea o să vadă spiritul femeii în rochie albă pentru că este un colaj + plus că imaginea nu se reactualizează la fiecare 20 de secunde cum scrie acolo ci la aproximativ 10, deci asta-i încă o dovadă că-i fake.

| Klepto a răspuns:

Ectoplasma ca dovada sau nu cred nimic.

| Dumnezău a răspuns:

Bun.Vezi ca eu sunt fantoma si caut camara ca sa fur jinarsul si vinul.Ascunde-le!

| Bogdanux a răspuns:

Cand s-a apropiat de camera, am pupat-o.Era asa de draguta...

:puke!

| Bastet a răspuns:

Mda,şi Ellen DeGeneres era heterosexuală.

| AlexC_7935 a răspuns:

Aha pe la tine umbla nevasta`mea.Cand o mai vezi si sa vina acasa (la Bellu).Sa vezi ce ii fac, o omor.E o ne satula toata ziua dupa pl umbla rolling on the floorrolling on the floor.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

M-am indragostit

| Monobrow a răspuns:

Apare in clipul ala? :-s nu am avut curaj sa ma uit mai mult de 2 secunde. daca vine si la mine straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog, nu-mi spune ca tu crezi ca e real...
Nu exista niciun webcam. E o banala animatie Flash.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, ca sa pricepi :
P-O-Z-A E F-A-K-E.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
Majusculeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| LolaGreen a răspuns:

Noi am vazut-o.eram cu o prietena

| DrummerDreams a răspuns:

Wsm tu chiar crezi in tampeniile astea:O? ce tamperniioh go on.asa au filmat ca a fost fantoma lui M.J.si uite ca s-a dovedit a fii falsa.happy

| mariusbos1234 a răspuns:

Eu mam **** o leaka pe mine crying(((

| Drinker_designatly_1942 a răspuns:

Eu m-as bucura daca-s vedea femeia asta la mine in bucatarie facandu-mi de mancare love struck pun pariu ca-i postat aici sa te lauzi.