| CodreanuC a întrebat:

Nu stiu ce se intampla dar, nu mai am linistea necesara sa adorm usor, am crezut ca sunt motivile clasice, dar mi-as fi dat seamma pana la urma daca e asa. Nu stiu care e cauza, nu consum cafea si nici nu am spart banca nationala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu esti obosit si normal ca nu te apuca somnul.

| sabin89 a răspuns:

Bea ceva alcoolic înainte de culcare.

| RoCkKiD a răspuns:

S-a intamplat ceva in viata ta in ultima vreme?
Care e programul tau normal de somn?
Ce fel de job ai? Care e rutina ta zilnica?

| CodreanuC explică (pentru RoCkKiD):

Sunt prea multe de zis si prea putin de povestit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ecranele astea ne obosesc.

| CodreanuC explică (pentru anonim_4396):

Dupa cum am spus nu pare ceva clasic, pare mai mult de atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodreanuC):

Și eu sunt la fel. Eu zic că doar oamenii inteligenți ca noi nu pot dormi. =) gen, pușcăriașii. rolling on the floor

| iaskalotofquestionz a răspuns:

Ma bucur mult ca am gasit postarea asta... ma aflu in aceeasi situatie si credeam ca sunt singura...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru iaskalotofquestionz):

Faptul ca te gandesti la diferite scenarii sa fie cauza?

| CodreanuC explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Dar mare majoritate nu se gandesc la tot felul de scene, cum a fost azi, nu am fost sa fac aia, ce tare i-am facut pe toti, la ea, la colegu tau, nu a vrut sa te ajute, l-ai ajutat tu, am prea serios la faza aia ect.