| smashedblackfox a întrebat:

Nu vrem sau nu putem?

27 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ha ha ha, mi-a placut @Arthur, nu mai raspund.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ne duce capul. Să postăm întrebări mai relevante.

| Arthur a răspuns:

Şi vrem şi putem, dar ce atâta grabă? Asta în viziunea unui ardelean despre căsnicie şi evenimentele ei zilnice şi strict necesare totodată.

| mgtow a răspuns:

Sunt cazuri care nu se poate de exemplu eu iti zic ca poti dar nu vrei sa ridici un vagon de tren (e normal ca nu poti pentru ca e greu) iar cand poti sa duci cosul de gunoi dar nu vrei pentru ca ti-e lene e alta treaba.

| PetreConstanta a răspuns:

Buna intrebare

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Avem ambitie, dar n-o folosim straight face ...deci practic nu vrem, decat sa nu putem. Daca am si vrea, am mai fi in situatia asta?

Oricum sper ca te-am ajutat happy

| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei sa spui?

| Ezyo a răspuns:

Intre lucrurile marete pe care nu le putem face si fleacurile de care nu vrem sa ne apucam, exista pericolul de a nu face niciodata nimic.

| Aesir a răspuns:

Nu vrem cu siguranta big grin

| MasterGoldX a răspuns:

Ne e lene nu putem, nu vrem _ vrem altceva.

| Nymphetamine a răspuns:

Nu vrem ca de putut cu totii am putea daca ne-am da putin silinta. happy

| MrsPink a răspuns:

Nu Vrem

| Asyul95 a răspuns:

Nu vrem!
Iar raspunsul final la intrebarea ta este "LENEA"

| kattya96 a răspuns:

Nu vrem sa luptam ca sa putem. Asteptam totul de-a gata si nu vrem sa ne straduim deloc. Nimic nu e imposibil. De zburat se zboara si de stat sub apa se sta.

| elenutza27 a răspuns:

Cu siguranta nu vrem. Nu exista nu pot. Daca incerci vei putea. Dar noi nu vrem

| Nordic a răspuns:

Ce e cu neputiinta la noi le rezolva Domnul. Deci de multe ori nu vrem si abandonam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice se poate face cu putin timp si ambitie. NIMIC nu e imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem aproape orice, important este sa vrem.Numai bine.

| Carrie a răspuns:

Normal este ca atunci cand vrei, poti.O parte tine de autosugestie iar alta parte tine de ambitie. happy

| Lavynyu a răspuns:

Nu vremstraight face {Romania vs SUA...:d SUA e tara tuturor posibilitatilor iar Romania e tara unde totul este posibil}

| DerFinne a răspuns:

Nu vrem happy

| Lori34 a răspuns:

Ambele pentru minehappy

| DeeaDee a răspuns:

Nu vrem

| Dya_2387 a răspuns:

Nu ne pasa!happy

| Katty009 a răspuns:

Daca ne dorim ceva cu adevarat... putem.happy

| Ra1nman a răspuns:

Categoric, nu vrem. Cu pasiune, daruinta, perseverenta si munca putem face orice. Trebuie doar sa stim ce vrem! Daca incercam de fiecare data si nu ne oprim, la un moment dat vom vedea cum incepem sa realizam ceea ce ne-am propus. Singurul lucru pe care trebuie sa il facem este sa vrem.

| DelyIoana a răspuns:

Nu exista nu pot! ci nu vreau!
daca nu ai vointa nu poti reusibig grin