| Alexandra_6680 a întrebat:

O chestie foarte ciudata. De vreo saptamana si ceva visez ca sunt urmarita de un barbat foarte inalt si robust care tot incearca sa ma omoare si nu stiu cum se face ca la final tot eu il omor si dupa ce il omor se face deodata lumina si apoi [la 5-10 secunde, cred] ma suna prietenul meu si ma trezeste.
Oare ce inseamna? Nu prea cred in vise si chiar nu sunt superstitioasa, dar parca e coincidenta prea mare pentru ca se repete exact acelasi lucru timp de o saptamana

11 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mie mi s-a repetet un cojmar în care îmi murea niște prietene apropiate de peste 10 ori și nu s-a întâmplat nimic... ști de ce? Pentru că era doar un vis.

| MMihai a răspuns:

Nu este ceva foarte normal ce explici tu, dar îi poți spune ăstuia să te sune cu 15 minute mai devreme și astfel să te trezești înainte să visezi acest vis tâmpit!

| Necrophagist a răspuns:

Asta e bine, eu visez că sunt gol şi alergat de Băluţă Ionuţ într-un ring de box

| Hăgiul a răspuns:

Iti spun eu, e incintat, vrea sa te reguleze inaintea prietenului tau, tu il omori ca i-ai vazut morcovu miclaughing

| MajorAsshole a răspuns:

Repet raspunsul asta a nu stiu cata oara. Poti sa visezi ORICE, in subconstient ai o GROAZA de chestii care uneori pot sa dea niste combinatii tare ciudate - astfel, te trezesti ca visezi, de ex. ca iti omori parintii. Ce inseamna? Ca esti criminal? Nu. Nu inseamna nimic. Nu mai credeti in vise.

| Birjaru a răspuns:

Daca nu te si violeaza e degeaba

| Birjaru a răspuns:

@Alexandra nu trebuie sa te superi sad, aici vorbim orice, ca de aia nu ne cunoaste nimeni happy

| nucaraata a răspuns:

Buna. Si eu aveam o vreme un vis care se tot repeta, si tot ceva in genul visului tau.Insa mie nu mi s-a adeverit. Poate al tau are o semnificatie. Eu as crede ca acesta este un semn ca iubitul tau ar fi scaparea ta de la ceva. Oricum, poate fi si rodul imaginatiei tale.

| R3V0 a răspuns:

Pai nici eu nu cred in vise dar cine stie... poate e ceva premonitie.nu ma bag laughing

| Alexandra_6680 explică:

@Birjaru : da nu vrei sa te violeze pe tine?

| ienesoitudor a răspuns:

Pai probabil ai darup premonitiei, si nu e neaparat sa se intample exact ceea ce ai vazut tu in vis dar s-ar putea intampla ceva de genul.trebuie sa ai rabdare si sa iti urmezi calea.Am 13 ani, dar am ca hobi parapshiologia.