| Steregoi a întrebat:

Oamenii de stiinta spun ca "de fapt nu exista logica si ca logica e doar o inchipuire in mintea omului." Totusi e logic sa existe evolutie cu doua viteze? Viteza 1 de la celula ou primordiala la stadiul de adulti in miliarde de ani. Viteza 2 de la celula ou la stadiul de adult in 10-20 de ani. Care e explicatia?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu existã, logica si credintele tii le formezi dupa mediu, altii isi exteriorizeaza Dumnezeul, altii cu altele ale lor, ghici ce o credintã puse tot de altii care pot fii gresite.multe altele doar sa raspunzi la intrebarea "Cine sunt eu?" La inceput e ok, dupã devine atât de complex incât de doare capul, sa te intreseze de trecutul existentei tale si nu viitorul.