| Catrice a întrebat:

Oare ce face femeia sa fie femeie?!

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand da viata, genetic are toate perechile de cromozoni x-x, are organe sexuale diferite, comportament, mentalitate diferit, cauta calitate in ceea ce priveste parteneri ei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bărbatul face ca femeia să fie femeie.

| T0T a răspuns:

Ego-ul exagerat, dacă ne referim la tiparul femeii zilelor noastre. Pi.zda, dacă ne referim la sex ( fără să adăugăm tipare sociale).

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Organul.

| Plato a răspuns:

Biologic, cromozomii nu stiu care.
Etologic, sa fie mamă.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Cum naiba nu stii care, femeile au toate perechile de cromozon x iar noi avem o pereche x -y

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Organu genital urmat de uhhhh, ahhhhhh, ohoooo!

| Darkmagic a răspuns:

Habar n-am!
O gaura mai mare-n himen. Ca altfel, e... fata. big grin
Da' sa moara Franz, stau toata ziua si numar!
Daca si la asta ai sa primesti 79 de raspunsuri, e ceva cu tine, sau cu TPU! laughing
Tre' sa VAD asa ceva... big grin

| Catrice explică (pentru Darkmagic):

Sau cu ambele rolling on the floor

| Darkmagic a răspuns (pentru Catrice):

Doar 11?
Hai sa-i mai impingem pe bunii useri TPU sa-si mai dea cu parerea pe aici, poate faci totusi 79. :D

Mai e cineva de acord ca nici...3, 14zda nu mai defineste o femeie?
Isi schimba stimatii cetateni ai lumii genul... dupa dispozitia la trezitul de dimineata.
Am avut o astfel de specie si pe TPU.
https://www.tpu.ro/go-to-answer/16069360/

P.S. Sabine, daca citesti pe aici, pune-ma in legatura cu redneck-ul ala care stie si despre timp, si despre iubeala, sa imi zica dracului si care-i treaba cu femeia! :D

| Catrice explică (pentru Darkmagic):

Sărăcie, ce sa faci...

| Thecurious a răspuns (pentru Darkmagic):

Din cate imi amintesc, exista un chirurg roman care se ocupa cu interventii chirurgicale de schimbare a sexului.
In lume, (in SUA s-o fi gasind multi ) care se simt femei, insa biologic sunt barbati sau viceversa.

| gogu220 a răspuns:

Femeia pentru a fi femeie trebuie să ştie să se îmbrace provocator dar nu vulgar, să meargă elegant dar nu ca o ţoampă, să poarte o conversaţie nici academică dar nici ca la uşa cortului, să facă o mâncare dar nu zeamă lungă, să facă curat dar să nu bage gunoil sub preş şi nu în ultimul rând să ştie să educe un copil.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Estrogenul, evidentwinking