| VasileRapidistu13 a întrebat:

Oare ce se intampla daca trezesti toti neuronii adormiti? Adica daca deblochezi intreaga mintea, daca nu mai sunt neuroni morti in teasta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sa intelegem ca tu ai mintea blocata laughing e bun si asa. neuroni morti ces aia? Dar mai stii poate ca la tien or fi morti de mult, tio fi ramas unu ratacit.
Daca tiau murit neuronii cred ca trimiti pe aici mesaje de pe lumea ailanta laughing macar spune cum e pe acolo asa stim si noi

| 1234568807 a răspuns (pentru relian):

Tie ti-a murit gramatica, dumnezeu sa o ierte

| Catrice a răspuns (pentru relian):

Tu ești exemplul ca școala e importantă și ca nu ar trebui omis învățatulhee hee

| relian a răspuns (pentru Catrice):

Amice te invitai la ciorba si eu nu stiu? Daca nu, cauti de tigaile tale, raspundei celui care intreaba.Eu din cate stiu nu am dat poeste tine, nu am intrebat nimic.
Ce problema ai? Te roade, te maninca undeva? Ori se misca si la tine singurul neuron ramas si nu te lasa sa domi.Pff ce romani clociti, dar din aia clociti rau de tot, de put laughing.Hai dispari, raspunde celui care intreaba.

| Catrice a răspuns (pentru relian):

Da,ma sâcâie lipsa de inteligenta de care dai dovada când îți vad răspunsurile.

| relian a răspuns (pentru Catrice):

Ar trebuie sa te siciie lipsa ta dea putea rumega ceva, banui ca faci parte din categoria celor care pricep doara fraze scurte, maxim 3 cuvinte.E ok te inteleg, atit poti, mai mult nu ai de unde.

Nu te mai uita la ce raspund altii, fa bine si raspunde celui care intreaba, asta daca stii, daca nu, treci mai departe.De invatat nu ai ce,daca citesti si nu stii ce citesti,degeaba mai citesti,asa ca pe viitor fa bine si ocoleste-ma,cand o sa dau eu peste tine,atunci sa comentezi ceva.
Mai esti si nesimtit pe deasupra,dar de ala,nesimtit clocit,adica cineva pune o intrebare,tu nici nu-i raspunzi,dar ai nesimtirea aia porceasca sa te iei de cei care raspund ceva.
Ma papagalule,du-te dreacu si cautati de treaba ta,te siciie prostia ta,aia te sicie,nu te-a bagat nimeni in sama,nu tea invitat careva la discutie,mergi pe webisteurile alea pentru "inteligenti" ca si tine.
Aici nu-i de tine.Un alt sfat, pe viitor cand te apuci sa trancanesti din gura aia proasta, scuze din capu ala sec, fa bine si arata ce spune gresit ala la care cometezi ok?
Daca doara vii si dai din gura a prostu, fara sa arati nimic, esti o nulitate, esti un martafoi care se crede ca stie ceva, dar de fapt esti zero.
Cam atit, fa bine si ocoleste-ma nu-s curios de specimene ca tine.

| Catrice a răspuns (pentru relian):

Nu ma sacaie ceva ce nu exista.
Felul cum vorbesti îți denkta și inteligenta. Tu nu ai ce cauta aici dacă nu ai nici macar 10 clase obligatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inveti mai repede, rezovi probleme mai repede. Chestia ca ne folosim doar 10% din creier este un mit, afirmatia originala fiind de fapt: "Creierul nostru este atat de complex! Abia stim ce face 10% din el".
Nu o sa capeti telekinezie sau alte prosti pe care le vezi in filme deoarece esti limitat de anatomie. In plus tot va trebuii sa inveti.
Oamenii folosesc o mare parte din creier dar nu il folosesc pe tot in acelasi timp deoarece diferite parti din creier au diferite scopuri.