| AvalohAlyn a întrebat:

Oare extratereștrii ne vad,știu de noi, asta daca ei exista, sa presupunem că există? Ne-au vizitat? Ce sunt OZN-urile atunci?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Inca se uita la noi.

| Teffan a răspuns:

Conspiratii de proasta calitate, de cea mai joasa speta.Nu exista OZN-uri, si nici extraterestri pe Pamant.

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Depinde cat de pe planeta asta te simti, dar daca tu chiar crezi in asta iti inseamna ca e ceva nou ca, daca sunt dd mult timp aici inseamna ca a apucat sa treaca o generatie, deci s-au reprodus pe Pamant, deci nu mai sunt extraterestrii
problema rezolvata