| Vladuthz a întrebat:

Pentru medicina am nevoie de fizica? Pentru ca la fizica sunt praf, in rest la chimie si biologie ma descurc, deci am nevoie de fizica sau nu? Iar la biologie si chimie ce trebuie sa stiu mai exact?

4 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Pai poti intra pe chimie si biologie, problema e ca daca te descurci praf la fizica o sa ramai cu restante mari din primul an la biofizica

| Necrophagist a răspuns:

Cum iti merge cu stomatologia Kafka?

| NickiMinaj a răspuns:

Ajunge biologia si chimia, intra pe siteul facultatii respective si vezi ce manuale trebuie sa inveti. eu nu m-as crampona de fizica ( nici eu nu stiu boaba).

| NickiMinaj a răspuns:

Nu sunt la stomatologie.